„Odwagi! Ja zwyciężyłem świat” (J 16, 33)
30 maja 2026 r. spotykamy się w Nowogardzie!
Już za kilka tygodni przeżyjemy kolejne, wyjątkowe spotkanie młodych ludzi naszej Archidiecezji. W tym roku zapraszamy Was do Nowogardu – pięknie położonego nad jeziorem miasta, które na jeden dzień stanie się stolicą młodych Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.
Tegoroczne hasło to także hasło zbliżających się Światowych Dni Młodzieży w Seulu – to zaproszenie do odwagi w wierze, w codziennym życiu i w dawaniu świadectwa.
Co nas czeka?
Dzień wypełniony po brzegi! W programie między innymi:
- 🎵 Muzyczno-taneczna integracja od samego rana
- 🙏 Adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi i czas uwielbienia
- ✝️ Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Wiesława Śmigla
- 🎤 Koncert i świadectwo rapera „KaPe”
- 🌟 Nowogardzka Arena Odkryć – Ewangelia VR, warsztaty, gra miejska, graffiti, strefa chillout i wiele więcej!
- 💬 Spotkanie z Wojtkiem Czubakiem „Ślimak na pustyni”
- 🎶 Wieczorny koncert Małe TGD
Dla kogo?
ADM jest skierowany do wszystkich młodych Archidiecezji – uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów, służby liturgicznej, członków KSM, Ruchu Światło-Życie, neokatechumenatu, scholi i zespołów muzycznych oraz wszystkich młodzieżowych grup parafialnych. Szczególnie zapraszamy młodzież, która w tym roku przyjęła lub przyjmie sakrament bierzmowania.
Jak się zapisać?
Zapisy trwają od 24 kwietnia do 25 maja 2026 r. Rejestracji dokonuje opiekun grupy, wypełniając formularz na tej stronie 👉 TUTAJ.
Udział: 50 zł od osoby (opiekun główny grupy – bezpłatnie). W cenie pamiątkowa koszulka!
Wpłat można dokonać przelewem na konto Fundacji SZCZECIŃSKA:
BNP Paribas: 62 1750 0012 0000 0000 3664 5393 (w tytule: parafia i miejscowość) lub gotówką w dniu przyjazdu.
Do zobaczenia w Nowogardzie – odważnie i radośnie! 🙌
