Dodaj uczestnika

W niedzielę, 12 czerwca br., zakończyła się elektroniczna rejestracja uczestników i grup na Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2022. Od tego momentu nie jest możliwe usuwanie i edytowanie uczestników grup ADM. Po telefonicznym kontakcie od nr. tel.: 506 413 634 możliwe jest jedynie dodanie uczestników grupy.

Koszt uczestnictwa jednej osoby w wydarzeniu wynosi 80 złotych. Opiekunów grup prosimy, aby podczas zgłaszania grupy w punkcie „Recepcja” regulowali gotówką należności za całą grupę. Opiekun główny, rejestrujący grupę w zapisach internetowych, jest zwolniony z opłaty za uczestnictwo (jeśli liczebność grupy wynosi min. 10 osób), dodatkowi opiekunowie opłacają należności. Opiekun reguluje koszty za ilość osób zapisanych w rejestracji elektronicznej, ponieważ na jej podstawie zostały zamówione posiłki i przygotowane noclegi. W związku z tym sugerujemy wcześniejsze pozyskanie należności podczas formowania się grupy.

Jednocześnie informujemy, że spotkanie dla opiekunów grup odbędzie się 17 czerwca, podczas trwania warsztatów tematycznych, w kawiarence ADM, która będzie się mieścić w restauracji w Ratuszu. Kawiarenka dla opiekunów będzie czynna w dniach 17-18 czerwca w godz. 10.00-18.00.

Nasze wspólne spotkanie rozpoczniemy 16 czerwca br. (tj. czwartek – Boże Ciało). Recepcja w Centrum Informacji przy Ratuszu (Pl. Konstytucji 3 Maja, 74-500 Chojna – wejście od ulicy Jagiełły) będzie czynna w godz. 13.00-16.00. O godz. 15.30 zapraszamy wszystkich uczestników na integrację i próbę śpiewu ze scholą ADM, która odbędzie się w Kościele Mariackim.

Natomiast o godz. 16.00 będzie miało miejsce uroczyste rozpoczęcie Archidiecezjalnych Dni Młodych oraz katecheza – przywitanie uczestników przez Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgę, Panią Burmistrz Barbarę Rawecką oraz Księdza Dziekana Janusza Mieszkowskiego

Szczegółowy program spotkania znajduje się TUTAJ.

Recepcja dla grup będzie odbywała się w Centrum Informacji w Chojnie